تبلیغات
سنگر بصیرت - واقعیتهای اعتراض به رئیس مجلس در قم+فیلم
سنگر بصیرت
بصیرت خود را افزایش دهید

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 25 بهمن 1391
آنقدر دیدم این طرف و آن طرف علیه مردم معترض حرف و حدیث گفتند و چه وصله های نچسبی که به مردم چسباندند و چه تخیلاتی که برای خودشان بافتند و چه غیرواقعی را که به جای همه واقعیت به مخاطبان ارائه کردند... که خلاصه تصمیم گرفتم فیلم ماجرا را بگذارم تا دوستان خودشان واقعیت را ببینند و اگر به دنبال حقیقت هستید، کسی که خود در مراسم حضور داشته می گوید که بحث طرفدار احمدی نژاد و سازماندهی و اخلالگر و ... حقیقت ندارد. البته من قبلا هم گفتم که یه عده از افراد افراطی از این اعتراض آرام مردم سوءاستفاده و اقدام به دادن شعارهای نامناسب کرده و حرکات ناشایستی از خود نشان دادند که مورد تایید مردم نبوده و با برخورد مردم هم مواجه میشدند.
گفته می شود؛ افرادی که شروع کننده بودند، به صورت سازماندهی شده عمل کردند، من در این مورد فعلا نمیتوانم اظهار نظر کنم چرا که باید منتظر بود و دید نتیجه تحقیقات چه چیز را نشان می دهد ولی بحث من این است که همه مردمی که شعار می دادند نه طرفدار احمدی نژاد و نه اخلالگر و نه سازماندهی شده بودند، این مسئله ای است که می خواهم مورد توجه قرار گیرد که نباید همه افراد را با یک عینک دید!
این فیلم با کمک مدیریت محترم وبلاگ «حماسه 9دی» تهیه و خدمتتان ارائه می شود.


[http://www.aparat.com/v/l75vh]در ضمن توصیه اکید دارم که دوستان عزیز، مطلب این برادر گرامی را هم مطالعه کنند که بسیار روشنگر است...
http://redmovement.blogfa.com/post/88
طبقه بندی: کلیپ،  سیاسی،  اجتماعی،  نوشته های من، 
ارسال توسط مصطفی
آرشیو مطالب
پیشنهاد من
بحرین مظلوم
کانال بصیرت