تبلیغات
سنگر بصیرت - شش راهبرد دشمنان تا انتخابات یازدهم
سنگر بصیرت
بصیرت خود را افزایش دهید

مرتبه
تاریخ : جمعه 28 مهر 1391
1- تشدید فشارها تا انتخابات است تا بتوانند بر انتخابات یازدهم تاثیر گذار باشند و امید ناکام آنها نیز تغییر در ساختار حکومتی است.

2- بحرانی جلوه دادن فضای کشور است. در هفته‌های گذشته آنها به طور مرتب این تعابیر را با عناوینی همچون سرگشتگی، بی اعتمادی و بی اعتمادی سیاسی تکرار می‌کنند تا اوضاع کشور را بحرانی نشان دهند. امروز در داخل کشور مشکل است اما بحران نیست اگر مشکل می‌خواهید، به کشورهای اروپایی سر بزنید تا بحران را ببینید.

3- القای یاس و ناامیدی در بین جوانان است که بگویند ما نخواهیم توانست از این گردنه عبور کنیم. اما ملت ایران گردنه‌های سخت تر از این را پشت سر گذاشته است. ملت ایران بیش از هر زمان دیگر احساس قدرت می‌کند.

4- فضاسازی ناحق پیش از انتخابات است. در سال88 عده‌ای پیش از انتخابات به صورت مرتب بحث تقلب در انتخابات را مطرح می‌کردند و امروز نیز همان جریان و با همان اسم و رسم بحث انتخابات آزاد را سر می‌دهند.
از نظر آنها انتخاباتی انتخابات آزاد است که کاندیدای آنها در آن رای بیاورد و اگر کاندیدای آنها رد صلاحیت شد و یا مردم به آن رای ندادند، آن انتخابات آزاد نیست!

5- ذکر دائم این مطلب است که تحریم‌ها به خاطر پافشاری ایران بر حق مسلم هسته‌ای است در حالی که این تحریم‌ها از سال 1359 شروع شد و در آن سال هیچ سخنی از بحث هسته‌ای نبود.

6- انتشار شایعات نیز راهبرد ششم است. آنها به دروغ می‌گویند که تحریم‌ها به خاطر این است که ایران پای میز مذاکره باز گردد. آیا ما میز مذاکره را ترک کردیم؟ البته میز مذاکره‌ای مد نظر آنها است که خروجی آن تسلیم شدن ملت ایران باشد.
(صحبت های آیت الله خاتمی در خطبه های نماز جمعه تهران-28-7-91)
طبقه بندی: سیاسی،  اجتماعی،  فرهنگی، 
برچسب ها: راهبردهای دشمن، انتخابات یازدهم، انتخابات ریاست جمهوری، بحران در کشور، تحریم، خطبههای نماز جمعه تهران، آیت الله خاتمی،
ارسال توسط مصطفی
آرشیو مطالب
پیشنهاد من
بحرین مظلوم
کانال بصیرت