تبلیغات
سنگر بصیرت - کلیپ تصویری: "فرمول خون"
سنگر بصیرت
بصیرت خود را افزایش دهید

مرتبه
تاریخ : شنبه 9 اردیبهشت 1391
کلیپ زیر را همسنگر عزیز در وبلاگ حماسه 9دی تهیه کرده است، بسیار زیباست بنابراین دعوت می کنم ابتدا توضیحات ایشان را مطالعه و سپس کلیپ را مشاهده نمایید:

انقلاب مردم بحرین در اسفند 1389 با مظلومیت تمام شروع شد زیرا که مردم بحرین اکثریت شیعه هستند واین اصلا با سیاست های مستکبران همخوانی ندارد که یک انقلابی مثل انقلاب ایران به وجود آید. این انقلاب از سوی غرب نادیده گرفته شده و جهان نیز آن را به فراموشی سپرده است، انقلاب بحرین در سکوت کامل رسانه ها تا به کنون صدها تن شهید داده است اما این انقلاب همچنان پا برجاست و به دنبال هدف خود یعنی سرنگونی رژیم آل خلیفه ادامه خواهد داد.

با فرا رسیدن زمان برگزاری مسابقات فرمول1 مردم بحرین به اعتراضات خود افزودن و خواهوان لغو این مسابقات شدند زیرا که رژیم آل خلیفه با برگزاری این مسابقات در پی آن بود که فضای کشورش را آرام و عادی به دنیا نشان دهد.
کلیپی نیز با همین موضوع وبا نام "فرمول خون" ساخته شد که پادکست مربوط به یکی از دوستان وفتوکلیپ آن ساخته شده توسط وبلاگ حماسه 9دی است.
                                          *برای پیروزی مردم بحرین دعا کنیم*


کلیپ"blood formula"
این کلیپ را با سه کیفیت می توانید دانلود کنید:


کیفیت خوب/mp4/14mb(سرور1)
    کیفیت خوب/mp4/14mb(سرور2)

کیفیت متوسط/mp4/7mb (سرور1)
      کیفیت متوسط/mp4/7mb (سرور2)

کیفیت پایین/3gp/5mb (سرور1)
      کیفیت پایین/3gp/5mb (سرور2)

                           


تهیه شده در حماسه 9دیطبقه بندی: کلیپ،  سیاسی، 
برچسب ها: کلیپ تصویری فرمول خون، فرمول یک در بحرین، مسابقات فرمول یک، فرمول خون، دانلود کلیپ سیاسی، نماهنگ سیاسی، سنگر بصیرت،
ارسال توسط مصطفی
آرشیو مطالب
پیشنهاد من
بحرین مظلوم
کانال بصیرت