تبلیغات
سنگر بصیرت - حتی اگر عمه تان هم به شما رأی نداده بگویید رأی ما رو دزدیدن...!
سنگر بصیرت
بصیرت خود را افزایش دهید

«به هر دلیلی كه رأی نیاوردید، شك نكنید كه تقلب شده، فورا بریزید خیابان و چند تا شیشه و اموال مردم را تخریب كنید».
این مطلب، نوشته طنز سایت ضد انقلابی خودنویس است. نویسنده از كاندیداهای ناكام می خواهد كه روش سبزها را تقلید كنند: در صورتی كه به هر دلیلی رأی نیاوردید ولو این كه رفتید تحقیق كردید دیدید حتی عمه تان هم به شما رأی نداده اند شك نكنید كه رأی تونو دزدیدن، دارن باهاش پز می دن. باید خودتان و هوادارانتان فورا به خیابان بریزید و چند تا شیشه و اموال مردم تخریب بكنید تا اعتراضتان را به این رأی دزدی آشكار نشان بدهید.
در این مطلب كه آمیخته با هجو رفتار فتنه گران است، اضافه شده «جهت سنجش میزان آمادگی نیروی انتظامی هم كه شده فورا در حوزه انتخاباتی خودتان ایجاد درگیری كنید. سبزها فورا خبرهای مربوطه را در فیس بوك و بالاترین و جاهای دیگری كه شما چون فیلترشكن ندارید بلد نیستید به همه اطلاع رسانی می كنند و فورا به شما ملحق می شوند. در جریان درگیری «یا حسین میرحسین» فراموش نشود و یادتان باشد كه اگر شما دستگیر بشوید ایران قیامت می شود(!)
نویسنده ادامه می دهد: در برابر ایجاد هر اغتشاشی ما از شما مفتی حمایت می كنیم. در عوض شما هم سعی كنید با حفظ جریان اغتشاش، جنبش را تكثیر كنید. شما همچنین می توانید اینقدر گیر بدهید كه حصر خانگی تان بكنند اصلا بیخود گفتم، شما لازم نیست هیچ كاری بكنید، شما به همان اعتراض بیایید توی خیابان كافی است، بقیه كارها را ما خودمان می كنیم. شما زحمت نكشید، همان فقط چند تا شیشه تخریب كنید كافی است(!)
منبع: کیهانطبقه بندی: سیاسی،  اجتماعی، 
برچسب ها: انتخابات، تقلب، طنز، انتخابات مجلس، سبزک، سبز، مجلس نهم، سنگر بصیرت،
ارسال توسط مصطفی
آرشیو مطالب
پیشنهاد من
بحرین مظلوم
کانال بصیرت